Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

ZWROTY

  • Każdemu konsumentowi korzystającemu z możliwości dokonania zakupów na odległość (np. przez Internet) przysługuje ustawowe prawo odstąpienia od umowy. Dzięki temu konsument zyskuje dodatkowy czas do namysłu i podjęcia ostatecznej decyzji. Każdy towar kupiony przez Internet, konsument może w ciągu 14 dni zwrócić. Wskazany termin liczy się dopiero od momentu otrzymania kupionego towaru. Konsument może zwrócić towar bez konieczności podania powodu swojej decyzji.

  • Wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827). Ustawodawca zdecydował się na wskazanie wzoru oświadczenia konsumenta o odstąpieniu umowy. Warto podkreślić, że ustawowy wzór nie miał charakteru obligatoryjnego - konsument może (ale nie musi) z niego skorzystać. Zgodnie z art. 30 wskazanej wyżej ustawy oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy. Nadal akceptowane są samodzielnie zredagowane, dostępne na stronach internetowych oświadczenia.

Pobierz [FORMULARZ ZWROTU]

Witryna stworzona na platformie